Hakkımızda

Yapıların giydirme cephe, alüminyum doğrama, seramik kaplama, çelik konstrükyon ve paslanmaz spider cephe sistemlerinde deneyimli ve yetkin.

Yönetim Kurulu Başkanımız 1998 yılında giydirme cephe sektöründe faaliyete başlamasıyla Delta Cephe Sistemleri’nin  temelleri atılmış olup, alt yapısı oluşturulmuştur. Cephe sistemlerinde profesyonelleşme ve kurumsallaşma çabalarının bir neticesi olarak 2004 yılında hayat bulan Delta  Cephe Sistemleri, kuruluşundan itibaren kurumsal bir yüze kavuşarak faaliyetlerini daha da hızlandırarak, hizmet yelpazesini büyütmüş, sektörün takipçisi olmuş ve çalışmalarında  AR-GE faaliyetlerine büyük bir pay ayırmıştır. Hizmetlerinin her aşamasında profesyonelliği benimsemiş olan Delta Cephe Sistemleri,  uzman Mühendis ve Mimar kadrolarını bünyesinde barındırmaktadır. Kuruluşundan itibaren birçok proje gerçekleştiren Delta Cephe Sistemleri, bilgi birikimini deneyim ile harmanlamış ve cephe sistemlerinde kaliteli iş prensibini projelerine bu sayede yansıtmıştır.

Vizyonumuz

Sektörel yenilik ve değişimleri takip eden, teknolojiye ayak uyduran, tüm bu faaliyetleri belirli düzen ve nizamla işin her alanında uygulamayı benimsemiş olan şirketimiz, faaliyet alanlarımızın her aşamasında tüm bunların pozitif etkisini siz değerli müşterilerimize pozitif yönde lanse etmeyi benimsemiştir. Sürekliliğin sağlanması, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün verilmemesi için tüm bu operasyonel ve organizasyonel yapımızı projelerimizin her aşamasına entegre etmiştir. Bu entegrasyon sektörel tüm aşamalarda güncel, teknolojiyle barışık devam etmektedir. Tüm bu pozitif etkilerin harmanlanmasıyla cephe sistemlerinde uzmanlaşmış olan şirketimiz, kuruluşundan itibaren zirveyi hedeflemiş ve bu doğrultuda emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Delta Cephe Sistemleri olarak vizyonumuzdan aldığımız güç doğrultusunda geliştirdiğimiz yeni projeleri ülke ekonomisine ve sektörel gelişim süreçlerine katkı olarak görüyor, işimizi bir adım daha öne taşımanın planlarını yapıyoruz. Aktif olarak faaliyette olduğumuz inşaat sektörünü tanıyor, işinde yetişmiş kalifiye usta ve teknik elemanların sektörün bel kemiği olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Delta Cephe Sistemleri olarak işin her safhasında işe ve işçiye büyük önem veriyor; çalışanların güvenliği, bilinçlendirilmesi gibi her hususa büyük bir pay ayırıyoruz.