Cephelerde kullanılan dış kaplama malzemesi doğru ve kaliteli seçilmezse çok büyük riskler oluşturabilir. Özellik ısı yalıtım malzemelerinin seçiminde cephelerde yanıcılık ön plana çıkmaktadır. Delta Cephe olarak sektörün her alanında güncel kalarak büyük bir titizlikle AR-GE faaliyetlerini gerçekleştiriyor ve hali hazırdaki faaliyetleri takip ediyoruz.

Cephe sistemlerinde güvenlik konusuna yoğunlaşıldığında ısı ve su yalıtım malzemeleri, kullanılan cephe ürünleri,  cepheyle bağlantılı hat ve şebekelerin cepheye doğru şekilde entegresi gibi hususların ön plana çıktığı görülmektedir.

İlk aşama olarak cephenizde kullanılacak en doğru malzemeyi seçiyor, sizi ve binanızı tehlikeye sokabilecek hiçbir tavsiye etmiyor ve kullanmıyoruz. Önemle anlaşılması gereken ilk ve en önemli husus malzeme seçimidir, yanlış malzeme seçimi maalesef tüm doğrularınızı götürür ve bedeli ağır sonuçlar doğurabilir.

Maksimum güvenlik minimum hata prensibiyle cephenizi projelendiriyor ve bu sayede cepheye yapılacak işlemleri belli başlı nizam ve intizam ile yürütüyoruz. Tamamen nizami işleyen montaj safhası sayesinde hataya yer bırakmıyor ve cephe güvenliğinizi maksimuma çıkartıyoruz. Ayrıca cephe projelendirmesinde tehlike arz edebilecek hat veya şebekeleri önceden tespit ederek tam uyumlu ve tam güvenli cephe inşa ediyoruz.